NL FR EN

Contactpersonen


Manager

Verkoop - dienst offertes

Dhr. Vanhoutte Edwin

+32 (0)58.29.80.06

edwin.vanhoutte@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Dhr. Garsbeke Frederik

+32 (0)58.29.80.06

frederik.garsbeke@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Engineering

Dhr. Depoorter Steven

+32 (0)58.29.80.06

steven.depoorter@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Dhr. Deweerdt Joris

+32 (0)58.29.80.06

joris.deweerdt@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Dhr. Florizoone Jan

+32 (0)58.29.80.06

jan.florizoone@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Dhr. Dufoor Japser

+32 (0)58.29.80.06

jasper.dufoor@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Administratie

Mevr. Coppillie Martine

Administratie

+32 (0)58.29.80.06

martine.coppillie@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Mevr. Florizoone Marlies

Administratie veiligheid (VCA**)

+32 (0)58.29.80.06

marlies.florizoone@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Productie

Dhr. Vanden Abeele Fabien

Technical supervisor

+32 (0)495.172.692

+32 (0)58.29.80.06

fabien.vandenabeele@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Dhr. Verschueren Jan

Verantwoordelijke werkplaats

+32 (0)58.29.80.06

jan.verschueren@dewekon.be

+32 (0)58.31.32.85

Bij Dewekon Engineering staat de klant voorop
Dewekon Engineering staat voor kwaliteit
Dewekon Engineering sterk in installaties voor waterzuivering
© Dewekon 2021 | Disclaimer | Privacy Statement | Cookie Statement | site by plenso
© Dewekon 2021 | Disclaimer | Privacy | Cookie | Plenso

Wij maken gebruik van cookies

De website van Dewekon maakt gebruik van cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Ik snap het! Meer informatie